15.01.2018/16:41

PKN Orlen będzie taniej sprzedawał benzynę i produkty ze sklepu rodzinom wielodzietnym

PKN Orlen, w ramach współpracy z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zaoferuje atrakcyjne rabaty na paliwa i inne usługi dla wszystkich użytkowników Karty Dużej Rodziny. Kontynuacja wsparcia dla programu z jeszcze większymi benefitami to kolejny przejaw zaangażowania PKN Orlen w projekty o wymiarze prospołecznym.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • 3+ 17.01.2018

    Do HK Ile twoich dzieci będzie pracować na twoja emeryturę ? Jesli 1 lub 0 to znaczy ze liczysz na moje dzieci. Jak się nie znasz to nie zabieraj głosu. A tym którzy myślą za Ciebie podziękuj i przeproś.

  • HK 16.01.2018

    Żeby ktoś zapłacił mniej, ktoś inny musi zapłacić więcej. To jest myślenie wg zasady : "Bóg dał dzieci, da i na dzieci", zamiast : mam tyle dzieci, na ile mnie stać. Jakoś nad matką samotnie wychowująca chore dziecko nikt się nie lituje (nawet 500+ może nie dostać, jak o 1 zł przekroczy wymagany, żałosny, próg), bo ona nie jest rodziną wielodzietną. A że z trudem wiąże koniec z końcem... no trudno ! Za to zamożni ludzie posiadający 3 dzieci - mają jeszcze więcej. I to jest pochylanie się nad rodziną i ubogimi wg jaśnie nam panujących.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.