21.01.2021/12:10

Platforma Wolt uruchamia dostawy posiłków restauracyjnych w Łodzi. Firma jest już obecna w 8 miastach Polski

Na łódzkich ulicach pojawili się kurierzy rozwożący posiłki z restauracji do domów klientów. Usługa dostępna jest obecnie w wybranych dzielnicach miasta i będzie stopniowo wprowadzana w kolejnych. Firma deklaruje, że średni czas dostawy wyniesie 35 minut.

Na platformie Wolt łodzianie mogą wybierać dania m.in. z kuchni azjatyckiej, włoskiej, orientalnej, polskiej, wegańskiej, a także amerykańskiej.

Wolt chce zdobywać klientów jakością obsługi klienta na każdym etapie zamówienia. Firma przekonuje, że zarówno strona, jak i aplikacja Wolt umożliwiają złożenie szybkiego zamówienia za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Następnie klient może na bieżąco śledzić jego status od przygotowania posiłku w restauracji, aż po dostawę pod swoje drzwi. Co istotne, w razie potrzeby, może w każdej chwili skontaktować się z centrum obsługi klienta Wolt. Według zapewnień firmy, średni czas udzielenia odpowiedzi na live chat wynosi mniej niż 60 sekund.

Aktualnie z dostaw Wolt mogą korzystać mieszkańcy Śródmieścia, Starego Miasta, Helenowa, Marysina Dolnego, Kozin, Starego Polesia, Karolewa, Górniaka, Księżego Młynu. Zasięg dowozu będzie systematycznie powiększany. 35 minut to średni czas, jaki może dzielić klienta od ostatniego kliknięcia do odbioru jedzenia.

– Zasięg dostaw będziemy rozwijali stopniowo – najpierw w obszarze obejmującym najlepsze restauracje w centrum i jego okolicy. Jednak w niedługim czasie planujemy rozszerzyć zasięg dostaw o kolejne osiedla. Takie podejście umożliwia nam dostarczenie gorącego posiłku pod każdy adres w obszarze dowozu i jednocześnie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników – mówi Agata Polityło, General Manager w Wolt Polska.

W Polsce Wolt rozwozi dania w 8 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 120 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także