12.03.2020/08:43

Podatek cukrowy zostanie przełożony na 2021 z powodu koronawirusa! Rząd szykuje projekt ustawy osłonowej

– Pracujemy nad ustawą osłonową. Pokażemy ją w przyszłym tygodniu. Planujemy jej wejście w życie od 1 kwietnia tego roku – powiedziała w programie „Gość Radia Zet” Jadwiga Emilewicz, Minister Rozwoju. Spowoduje to przesuniecie wprowadzenie podatku od cukru w napojach oraz JPK_VAT.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Franko 24.04.2020

  Ciekaw tylko jestem czy będzie komu płacić ten podatek, nawet w 2021.

 • TostMalone 24.04.2020

  Pandemia osłabiła naszą gospodarkę. Pół roku nie wystarczy, bo wciąż będziemy się podnosić - nawet jeśli podatek wejdzie z opóźnieniem, to i tak nam zaszkodzi.

 • Echhhh 13.03.2020

  -Duduś- nie chcę zgadywać nawet co by było jakby tak strasznie niekompetentna konkurentka wygrała te wybory lub co by było jakby ekipa z 5 lat ( hu, du , kamieni ku + ośmiorniczki oraz szczaw i mirabelki dla spoleczenstwa) rządziła by wciąż Polską

 • Duduś 12.03.2020

  Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jak Duda pozostanie prezydentem i jak przygaśnie epidemia (a tak będzie pewnie latem bo koronawirus tak jak grypa nie lubi wysokich temperatur, słońca i suchego powietrza) to pis podwyższy masę cen i wprowadzi masę nowych podatków.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.