12.10.2016/16:08

Praska Giełda Spożywcza zapowiada inwestycje

- Obecnie trwają prace nad projektem wybudowania na terenie naszej giełdy nowoczesnych magazynów. Planujemy wybudować około 20 tys. metrów kw. nowoczesnego magazynu o wysokości 12 metrów. W części tego magazynu znajdą się chłodnie, będzie też miejsce na kompletację towaru – mówi Zenon Daniłowski, prezes Praskiej Giełdy Spożywczej.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Karol 13.10.2016

    Doskonałe spojrzenie na rolę rynków hurtowych - czyli komplementacji dostaw: "Powinny więc rozwijać się jako centra kompletacji dostaw dla punktów sprzedaży detalicznej oraz HoReCa." Należy pamiętać że jeśli chodzi o zamówienia przyszłość jest w e-commerce jako kanale dotarcia do klientów hurtowych i zapewnienia im najlepszej obsługi. Przy obecnym rozwoju platform e-commercowych i własnych rozwiązań e-commercowych kupujący praktycznie nie ma potrzeby pojawiać się fizycznie na giełdzie hurtowej.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.