21.09.2021/08:24

Polacy oszczędzają na żywności? Część kategorii z wydatkami mniejszymi nawet o ponad 50 proc.

Większość konsumentów w związku z galopująca inflacją zaczyna ograniczać wydatki na wiele podstawowych kategorii produktów – donosi „Rzeczpospolita”. Według badań przytaczanych przez dziennika Polacy oszczędzają na niektórych kategoriach już ponad 50 proc. w stosunku do wcześniejszych wydatków.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pis to komuna 21.09.2021

    PIS doprowadzi nas wszystkich do ubóstwa ale pisowcy, ich rodziny i znajomi będą się pławić w luksusach. Ile jest niepotrzebnych stanowisk doradców, dyrektorów nie wiadomo od czego w spółkach kontrolowanych przez pis ? A płace mają w dziesiątkach tysięcy. A Obajtek np. z jakiegoś pisowskiego funduszu przelał na swoją firmę 60 milionów, a ile ludzi pracuje przy lotnisku widmu - ponad dwieście osób zarabiających za nie wiadomo za co grubo ponad dziesięć tysięcy n a rękę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także