11.12.2019/14:39

Polomarket otwiera siódmy sklep w nowym koncepcie. Supermarket został poszerzony o koncept Pychatka

Polomarket uruchamia kolejny sklep. Tym razem supermarket sieci otwarto w Aleksandrowie Kujawskim w województwie kujawsko-pomorskim. Nowy obiekt jest siódmym marketem funkcjonującym w nowym koncepcie.

Nowa formuła sklepu Polomarket dotyczy zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii, funkcjonalności dla Klienta, jak i zastosowanej energooszczędnej technologii.  W supermarkecie w Aleksandowie działa także Pychatka, łącząca ofertę piekarni i cukierni. 

W sieci Polomarket działa już ponad 280 placówek na terenie całej Polski. Niezależnie od otwarć nowych obiektów, zgodnie z przyjętą strategią sieć także modernizuje swoje starsze obiekty. W ostatnim czasie takie inwestycje objęły między innymi sklepy w Nowem (woj. kujawsko-pomorskie) i Kolonowskiem (woj. opolskie).

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Arek 12.12.2019

    Byłem. Fajny. Nie wiedziałem, że Polacy potrafią otwierać takie sklepy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.