30.10.2019/08:46

Polomarket wybrał partnera do obsługi w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych

Instytucją finansową realizującą program w Grupie Polomarket będzie PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

– Decyzją podjętą w porozumieniu z przedstawicielami naszych pracowników, partnerem wybranym do realizacji Programu PPK w całej Grupie Polomarket będzie PKO TFI S.A. – mówi Bartosz Pietruszka, dyrektor operacyjny Polomarket. – Wyboru dokonaliśmy po wielomiesięcznej pracy powołanego zespołu, który dołożył starań, aby wskazać rozwiązanie najbardziej korzystne dla naszych pracowników. Ostateczną decyzję podjęliśmy w oparciu o kryteria wyboru zgłoszone przez pracowników oraz dokładną analizę ofert instytucji finansowych – dodaje.

Grupa Polomarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy Polomarket wchodzi również spółka logistyczna. Operator ma ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • panienka 17.11.2019

    Pracodawca ma obowiązek wdrożyć ppk jeśli życzą sobie tego pracownicy. Prawidłowy przebieg ppk kontroluje KNF, wiec nie ma szans zeby pracodawca nie realizował wpłat zgodnie z % który nalezy sie prcownikowi, który przystępuje do programu

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.