14.03.2017/15:43

Polskie władze spotkają się z Komisją Europejską ws. podatku handlowego

Przedstawiciele polskich władz w najbliższym czasie spotkają się ze służbami Komisji Europejskiej, aby przedyskutować kwestię podatku handlowego - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Pomysł ten poparty został m.in. przez wicepremiera Mateusza Morawieckiego. Podczas spotkania polska strona zamierza bronić progresywnej struktury podatku. Ujawniamy, na jakie argumenty będą się powoływać polskie władze.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

 • Henryk 15.03.2017

  PIS chce wprowadzić scentralizowane, represyjne państwo (na razie unikam słowa dyktatura) i potrzebuje masę kasy na kiełbasę wyborcą i na utrzymanie zastępów pilnujących interesów pisu funkcjonariuszy (Misiewiczów i innych). PIS nie chce podnosić bezpośrednio podatków to robi to jak zawsze ta partia skrycie i podstępnie:
  1Utrzymuje VAT na poziomie 23% chociaż nie ma to uzasadnienia, ustawa obniżała VAt do 22%
  2.Zamiast podnieść próg wolny od podatku do 8 tysięcy to PIS go zlikwidował
  3.Wprowadził podatek bankowy co spowodowało lawinowy spadek oprocentowania lokat
  4.Cały czas pis kombinuje przy podatku handlowym, który chce wdrożyć
  5.PIS chce wprowadzić przymusowy haracz (naprawdę ma to być podatek) na swoją partyjną pisowską TVP co jest szczególnie moralnie obrzydliwe bo PIS chce opodatkować abonamentem nawet tych, którzy są przeciwni jego władzy. Czyli osoby nie popierające pis mają finansować jego kłamliwą proagandę

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.