24.08.2016/09:45

Ponad 10 tysięcy widzów tegorocznego Kina z Biedronką

Zakończyła się czwarta edycja wakacyjnego Kina z Biedronką. Przeszło 10 tysięcy osób obejrzało 35 seansów filmowych w 35 wybranych miejscowościach na terenie całego kraju.

Pod hasłem „Kino dla wszystkich, największe filmowe hity” wyświetlano 10 tytułów, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, w tym m.in.: „Iluzję”, „Dzień dobry, kocham Cię!”, „Szybcy i wściekli 7”, „Wakacje Mikołajka” i „Paddingtona”.

Bezpłatne pokazy filmowe odbywały się po zmroku na parkingach sklepów Biedronka, m.in.: w Pińczowie, Działdowie, Stegnie, Malborku, Hajnówce czy Mikołajkach. Na publiczność czekała specjalnie przygotowana widownia z 300 miejscami siedzącymi oraz plenerowy ekran kinowy. Przed seansami wyświetlane były także filmiki edukacyjne przedstawiające zasady segregacji odpadów oraz właściwe postawy proekologiczne.

W dotychczasowych edycjach z seansów w ramach Kina z Biedronką od 2013 roku skorzystało ponad 40 tysięcy osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.