07.07.2017/11:27

Poseł Abramowicz: Handel przelicytował ws. zakazu handlu w niedziele. Teraz przegra

- Obawiam się, że handel właśnie „przelicytował” i potem będzie płakać nad rozlanym mlekiem - komentuje dla portalu wiadomoscihandlowe.pl najnowszą propozycję handlowców ws. ograniczenia handlu w niedziele Adam Abramowicz, poseł Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

11 komentarzy

 • Ania 23.07.2017

  I będzie tak jak bylo dwie niedziele wolne ale na papierze a tyrasz 4niedziele bo ktory z pracodawcow będzie sie przejmowal jakimś wpisem o dwóch wolnych niedzielach

 • radzio 17.07.2017

  Handlowcy chcą dojsc do kompromisu i chwala im za to. Oby rzad tez poszedl ta droga

 • Jaro 16.07.2017

  nie mogą nam narzucić wszystkiego! Podpisujcie petycję (https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezes_Partii_Prawo_i_Sprawiedliwosc_Jaroslaw_Kaczynski_Ratujmy_male_polskie_sklepy_franczyzowe_przed_zakazem_handlu_w_n), bo inaczej zabiorą nam kolejną wolność!

 • Wiesiek 11.07.2017

  no i oki tamten projekt do kosza razem z przewodniczącym dudą, a ten do dalszych rozmów bo są solidne podstawy do przepchnięcia udanej ustawy a nie kolejnego bubla!!!

 • Tomek 11.07.2017

  prawdziwą SOLIDARNOŚĆ pokazali przedsiębiorcy a nie pan przewodniczący Duda!!!!!!oby tak dalej,przedsiębiorcy i pracownicy działajmy wspólnie i nie dajmy się!

 • Miguel 11.07.2017

  No tak, ja się nie dziwie, ze tak dobry kompromis nie wyszedl ze strony rządu, bo posłów bardziej interesuje jak widac zaspokojenie postulatów KOSCIOLA i SOLIDARNOSCI a nie OBYWATELI

 • Negocjator 11.07.2017

  Dla mnie najlepsze wyjscie praca w niedziele za zgodą pracownika i 200% więcej płacy za ten dzień. Ten co nie chce nie będzie pracował.

 • robert p. 10.07.2017

  Mniej buty, więcej kompetencji życzy Naród. Do wyborów jeszcze 2 lata nie chcemy żeby dorobek 25 lat demokracji został rozbrojony przez krzykaczy, pieniaczy w 4 lata.

 • Transgalaktyczny Komitet Rozsądku 10.07.2017

  Chorzy od ideologii pisowcy oderwali się zupełnie od realiów. Jaki sens ma otwieranie dużego centrum handlowego ze sklepami, usługami, rozrywką i gastronomią do 13.00 ? Koszty będą wielokrotnie wyższe od uzyskanej marży bo kto przyjdzie do 13.00 ? Zresztą to samo dotyczy małych sklepów czy supermarketów. Przypominam, ze na obecnych 29 krajów unijnych tylko w Niemczech i Austrii jest zakaz handlu w niedzielę. Węgry po kilku miesiącach takiego zakazu wycofali się z niego. Gospodarka poniesie olbrzymie straty - a szczególnie ucierpi handel przygraniczny i duże centra handlowe, dziesiątki tysięcy ludzi straci pracę. Ale co to obchodzi PIS. Dla pisowskiej nomenklatury (Misiewiczów) nie zabraknie lukratywnych posad w spółkach państwowych i w administracji. Coraz bardziej idziemy drogą wskazaną kiedyś przez Gomułkę i Gierka. Polska powraca do komuny. PRL BIS w wydaniu PISu rozkwita

 • Enrique 07.07.2017

  BĘDZIE DRAKA, ALE NIE MARTWCIE SIĘ, HANDEL W NIEDZIELE TEŻ BĘDZIE

 • Preziu 07.07.2017

  Wygląda na to, że się zachodnie markety doigrają i dobrze im tak.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.