10.05.2018/06:20

Poznaj wszystkich finalistów konkursu Market Roku 2018! Wyniki już wieczorem

Po sześć sklepów w trzech różnych formatach, a więc łącznie 18 najlepszych placówek w Polsce zakwalifikowało się do finału konkursu Market Roku 2018, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl oraz wiadomoscikosmetyczne.pl. Sprawdź, co to za sklepy!

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Kategoria: małoformatowy sklep spożywczy (do 200 mkw.):

Odido, Opole

Żabka, Warszawa

Delikatesy Centrum, Korzenna

Gama Społem, Lubartów

Carrefour Express, Kraków

Lewiatan, Kępno

Kategoria: duży sklep spożywczy (251-500 mkw.):

Frac, Sanok

Delikatesy Premium, Kraków

Hitpol, Rzezawa

Chata Polska, Kamieniec Wrocławski

Polomarket, Brzozówka

Delikatesy Centrum, Krosno

Kategoria: wielkopowierzchniowy sklep spożywczy (powyżej 500 mkw.):

Chata Polska, Nowa Karczma

Piotr i Paweł, Bydgoszcz

Eurospar, Cieszyn

Frac, Rzeszów

Mieszko PSS Społem, Białystok

Kaufland, Bielsko-Biała

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.