03.08.2020/16:49

Pracownicy Biedronek na południu kraju już na czarno-czerwono

3 sierpnia 2020 r. pracownicy 151sklepów sieci Biedronka na południu kraju – od Kielc, przez Kraków, po Zakopane – rozpoczęli dzień w nowych, czerwono-czarnych uniformach. Docelowo nowe barwy i fasony ubrań pojawią się we wszystkich sklepach w Polsce.

Nowe zestawy uniformów pracowniczych, to czerwone i czarne koszulki polo, czerwone bezrękawniki z membraną, rozpinane bluzy, czarne fartuchy z biedronkowymi kropkami i, co też jest nowością, antracytowe koszule dla kierowników.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy Jeronimo Martins Polska, „o wyglądzie uniformów, w dużej mierze, decydowali pracownicy Biedronki. Na przykład to, że stroje są w wersji męskiej i damskiej, jest zasługą zatrudnionych w Biedronce pań. Także wprowadzenie bluz zapinanych na suwak, zamiast wkładanych przez głowę to skutek sygnałów od pracowników sieci w fazie testów odzieży.”

Testy odzieży były prowadzone już od wielu tygodni i jak zapewniają przedstawicele dystrybutora „wypadły bardzo dobrze: zatrudnieni chwalili przede wszystkim estetykę strojów, ich funkcjonalność, ale i wysoką jakość wykonania. Ciekawostką jest, że naszyty na koszulkach, koszulach i bluzach logotyp sieci nie ma już napisu „Biedronka”. Sympatyczny owad stał się tak rozpoznawalny, że nazwa sieci nie była tu potrzebna.”

- Nowe stroje to jeden ze sposobów uhonorowania 25-lecia istnienia Biedronki i przykład tego, jak nasza sieć zmienia się dla pracowników i klientów. Kolorystyka odzieży jest teraz w pełni spójna z wyglądem naszych sklepów i barwami marki, a to, że ubrania powstawały we współpracy z pracownikami, pokazuje, że jesteśmy zawsze otwarci na ich opinie – mówi Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w sieci Biedronka.

Region warszawski będzie kolejnym, w którym pracownicy otrzymają nowe uniformy. Tam odzież zostanie wprowadzona w ciągu kilku następnych tygodni. Do wszystkich sklepów sieci stroje w nowych kolorach będą wprowadzane stopniowo przez najbliższe miesiące.

Nowe stroje jako pierwszy założył personel placówek zlokalizowanych na południu kraju w tym m.in. w Krakowie, Kielcach, Zakopanem, Nowym Targu, Jędrzejowie i Wadowicach. W ciągu kilku najbliższych tygodnie zostaną w nie „wyposażeni” pracownicy dyskontów z regiony warszawskiego. Do wszystkich sklepów sieci czarno-czerwone uniformy będą wprowadzane stopniowo przez najbliższe miesiące.

Sieć sklepów Biedronka liczy obecnie ponad 3000 sklepów, które działają w ponad 1100 miejscowościach w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także