02.04.2020/13:58

Prezes firmy cukierniczej sam będzie rozwoził jedzenie

- Będę woził zamówienia świąteczne do Gości DESEO w ramach tajnej misji pod kryptonimem „Mission April For Deseo Team Safety" - wyznaje Łukasz Smoliński, założyciel i prezes DESEO Patisserie & Chocolaterie.

Najpierw Łukasz Smoliński wylicza na Facebooku swoje kwalifikacje: - Mama z Tatą mi zawsze powtarzali, że jak chce coś w życiu osiągnąć, to muszę się pilnie uczyć... A ja głupi ich posłuchałem i najpierw w podstawówce trzeci w całej szkole, potem chyba 7 najlepsze liceum w Warszawie w 1997... no w liceum trochę o tych zaleceniach rodziców zapomniałem, ale na studia dzienne na WZ UW się dostałem... a potem ukończyłem z mgr przed nazwiskiem... nawet doktorat zaczęty, ale bombelki się pojawiły.

Żeby za chwilę zapytać: - No i jak skończyłem? No jak?

I odpowiada: - Będę woził zamówienia świąteczne do Gości DESEO w ramach tajnej misji pod kryptonimem „Mission April For Deseo Team Safety” ...a tak fajnie było być Prezesem, ale czego się nie zrobi dla swoich pracowników i firmy c’nie???

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • RBrzoska 02.04.2020

    Byle połowy zamówienia sam nie opędzlował w drodze do klienta i będzie dobrze XDD

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.