19.05.2022/22:35

Prezes Gobarto: Nasza strategia obejmuje nie tylko rozwój organiczny, ale też akwizycje

Gobarto rozwija produkcję tucznika w ramach programu Gobarto 500 i inwestuje w nowe fermy zarodowe. Firma planuje również budowę kolejnych biogazowni. – Elementem naszej strategii są też inwestycje w zakład ubojowy, celem zwiększenia efektywności kosztowej i optymalizacji produkcji – mówi Marcin Śliwiński, prezes Gobarto. Wskazuje także na stałe rozszerzanie portfolio rynków eksportowych. – Jeżeli zaś chodzi o centra dystrybucyjne, to chcemy sukcesywnie zwiększać wolumen sprzedaży, zarówno przez rozwój organiczny, jak i przez możliwe akwizycje w branży – zaznacza.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także