30.12.2018/13:52

Pedro Soares Dos Santos, prezes Grupy Jeronimo Martins: Biedronka stanie się restauracją z jedzeniem na wynos

Pedro Soares Dos Santos, prezes zarządu i CEO Grupy Jeronimo Martins w rozmowie z „Business Insider Polska (BIP)” zapowiedział, że oferta sklepów sieci Biedronka będzie ewoluować w kierunku „restauracji z jedzeniem na wynos”.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • alecc 31.12.2018

  Sieci sklepów spożywczych w Polsce powinny mieć zakaz zatrudniania pracowników spoza ue. Inaczej jaki to ma większy sens? Zysk wędruje za granicę. Płace za granicę? To się nie bilansuje nawet z dochodami polskich dostawców?

 • Łukasz 29.12.2018

  Już od dawna omijam sklepy Biedronka. Brud, smród, balagan. Mieliscie fajny okres ale widzę, że wraz ze skalą, wracacie do korzeni.. sklepu najgorszej jakości.

 • Biedronka1 29.12.2018

  Szkoda że Pan prezes nie wspomniał o niewolniczej pracy osób pracujących w tym dyskoncie wyzysk jak w średniowieczu warunki pracy okropne smród brud i okropne traktowanie ludzi

 • Robi 29.12.2018

  Chcialbym aby w ramach transformacji od dyscountu do lokalu rest Pan Prezes zauważył pewne mankamenty takie jak::czystość w sklepie i przed sklepem, czystość koszyków i wózków, czystość ubrań pracowników, jakość ekspozycji towarów, kolejki do kas , uśmiech i życzliwość pracowników. Mam okazjję podróżować po całej Polsce i niestety mankamenty są te same.

 • Mmm 28.12.2018

  Żeby wszędzie była klima to było by ok. A nie na głębockiej w wawie w upały płynie czekolada i nikt z tym nie może sobie dać rady.

 • moja opinia 28.12.2018

  Część druga... Zatem Biedronka to twór śmieciowy nie tylko pod względem wyglądu sklepów i niewolniczej postawy wobec pracowników - ale przede wszystkim śmieciowy twór sprzedający same śmieci. Wasze próby aby zmienić Biedronkę na lepszą jak dla mnie nadal są nie wystarczające - nadal jesteście dla mnie tworem śmieciowym gdzie cokolwiek kupisz wyrzucasz to do kosza lub ponosisz stratę będąc niezadowolony z zakupu. Cały czas daje szanse Biedronce raz po raz - byłem teraz w tym tygodniu w Biedronce - sklep ja zawsze brzydki, paskudny, mały, zawalony towarem i niewolnicza praca pracowników - produkty śmieciowe gdyż chodziłem kilkanaście minut z gazetką z Biedronki po sklepie chcąc kupić coś co warto kupić - nic nie kupiłem wiedząc że będę niezadowolony potem z zakupu chcąc to też potem wyrzucić. Dlatego nadal jesteście beznadziejni - patologiczne, śmieciowe sklepy kierowane przez oszustów, krętaczy kosztem głupich kupujących nie mających niekiedy wyboru kupić coś w innym sklepie.

 • moja opinia 28.12.2018

  Ten Pan dla mnie jest krętaczem i oszustem aby to jak najłagodniej określić - tak jak cała reszta innych tam osób które pracują i współpracują z tym podmiotem. Bardzo zabawne jest to zdanie gdzie "Pedro Soares Dos Santos podkreślił, że Polska ma dziś najnowocześniejsze dyskonty w Europie, a Biedronka jest najlepiej przygotowana na spełnianie potrzeb polskich konsumentów." - akurat niejako Pana sklepy Biedronka to najgorsze i najbardziej paskudne sklepy w Polsce. Większość tych sklepów to masakra - ważne że dla Was zbudowane jak najtaniej i najgorzej jak może być - małe, brzydkie, paskudne, zawsze zaśmiecone, zabrudzone, zawalone towarem i widać jak szybko też ulegają zniszczeniom. Wystarczy iść do dowolnego sklepu Lidl gdzie ich wszystkie sklepy są nowoczesne, duże, czyste i nie ulegają takim zniszczeniom wraz upływem czasu. Koniec części pierwszej...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.