06.06.2020/13:31

Primark szykuje się do otwarcia. Sieć modowa rekrutuje pracowników

Irlandzka sieć sklepów coraz bliżej otwarcia. Na popularnym portalu rekrutacyjnym został zamieszczona oferta pracy. Detalista poszykuje osób na stanowisko doradcy klienta.

Oferta pracy jest ważna do 3 lipca, co może oznaczać, że w okresie wakacyjnym sieć może otworzyć swój pierwszy sklep w Polsce. Lokalizacja była znana już wcześniej – to warszawskie centrum handlowe Galeria Młociny. Przypomnijmy, że Primark od ponad roku przymierza się do debiutu na polskim rynku. Ostatnio plany pokrzyżowała pandemia.

Wraz z otwarciem galerii handlowych firma rozpoczęła rekrutację. „Szukamy zaangażowanych osób, które mogą pomóc nam stać się kolejnym wielkim trendem w Polsce. Nasi asystenci ds. sprzedaży detalicznej odgrywają znaczącą rolę w rozwoju naszego biznesu” – czytamy w ofercie.

Zobacz także: Primark planuje rozwój w Polsce i Stanach Zjednoczonych

„Jako asystent ds. sprzedaży detalicznej będziesz odpowiedzialny(‐a) za wiele rzeczy w sklepie. Dbanie o ekspozycję i sprzedaż produktu to główny codzienny obowiązek. Wykorzystując swoją pasję do mody sprawisz aby nasze wystawy wyglądały niesamowicie. Zrobisz to nie tylko uzupełniając produkty, ale także utrzymując sklep w nienagannym stanie, prawidłowo prezentując ubrania i maksymalizując sprzedaż, oferując codziennie ich pełną ofertę” – podano.

Wśród wymagań, jakie mają spełniać kandydaci do pracy są: pozytywne nastawienie, ciekawość, elastyczne podejście do pracy, świetna obsługa klienta, pasja do mody i możliwość dostosowania się, jeśli chodzi o godziny pracy (od poniedziałku do niedzieli, w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin). Ogromną zaletą, jednakże nie wymogiem koniecznym, będzie posiadanie wcześniejszego doświadczenia w handlu detalicznym, bądź obsłudze klienta. Sieć gwarantuje, że w zamian otrzymuje się umowę o pracę i pakiet socjalny.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.