09.04.2020/09:57

Propozycja Netto i Akademii im. Łukasza Piszczka na domowe spędzanie czasu z dziećmi

Sieć handlowa Netto przygotowała pomysł na kreatywne zajęcia dla dzieci w czasie obowiązywania akcji #zostańwdomu. Program „BawMY się razem z Netto”, stworzony wraz z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka zachęca do aktywnej zabawy i zdrowego trybu życia, gdy należy ograniczyć przebywanie na zewnątrz.

Aby zainspirować dzieci do zdrowego trybu życia, sieć handlowa Netto oraz Akademia BVB im. Łukasza Piszczka stworzyły specjalny program „BawMY się razem z Netto”. W ramach akcji przygotowane zostały serie ćwiczeń, porad i wyzwań. Zestawy ćwiczeń, które od piątku będą dostępne w kanałach społecznościowych Netto Polska, zostały zaplanowane tak, aby każdy, bez względu na wiek, z łatwością mógł wykonać je w domu.

- W tym trudnym czasie pragniemy wspierać klientów Netto nie tylko poprzez zapewnienie stałego dostępu do najpotrzebniejszych produktów – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Doskonale wiemy, że spędzanie kolejnych dni w domu, staje się coraz trudniejsze. Dlatego chcemy podpowiedzieć dzieciom oraz ich rodzicom ciekawe i kreatywne sposoby, które sprawią, że ten czas będzie dużo przyjemniejszy. Tym razem wraz z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka przygotowaliśmy zestawy ćwiczeń i wyzwań dla najmłodszych. Jestem pewien, że zagwarantują one doskonałą sportową rozrywkę dla całej rodziny, a jednocześnie pokażą, że czas spędzony w domu nie musi być nudny – dodaje.

Sieć Netto od lipca 2019 r. jest oficjalnym partnerem regionalnym klubu piłkarskiego Borussia Dortmund. W ramach współpracy, Netto wraz z klubem BVB oraz Akademią im. Łukasza Piszczka wspierają rozwój młodych sportowców, m.in. poprzez wspólną budowę pierwszej szkółki piłkarskiej klubu w Polsce, która ma szkolić przyszłe piłkarskie talenty.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.