22.06.2022/20:24

Przeciąganie liny czy współpraca pomiędzy handlem offline i online? Centra handlowe mają chrapkę na synergię z e-commerce

Jednym z ważniejszych wyzwań dla sektora handlowego w Polsce jest to, jak zrównoważyć relację handlu nowoczesnego już obecnego w centrach handlowych do tego oceanu, który jest i konkuruje z centrami handlowymi – powiedział Przemysław Dwojak, senior director w GfK podczas webinaru nt. raportu „Przyszłość centrów handlowych” przygotowanego przez firmę badawczą wspólnie z PRCH. Tymczasem najemcy powierzchni w centrach handlowych alarmują, że otrzymują nowe umowy zwiększające czynsz wyliczony w oparciu o obroty internetowe.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także