17.05.2023/11:26

Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabce, gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2023

Swoją obecność na kongresie Retail Trends 2023 potwierdził Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska. Wydarzenie odbędzie się już 25 maja w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim. Nie czekaj, Ty również możesz się zarejestrować i wziąć udział w kongresie.

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

Przemysław Kijewski to menedżer związany z siecią Żabka już od ponad 16 lat. Rozpoczynał pracę w tej firmie od stanowiska head of financial settlements, następnie był dyrektorem sprzedaży, dyrektorem ds. strategii i marketingu, członkiem zarządu i - obecnie - dyrektorem ds. operacyjnych.

Kijewski będzie reprezentował Żabkę podczas debaty "New order! Budowanie wartości dla klienta w czasach kryzysu". W dyskusji moderowanej przez naszego redaktora naczelnego Łukasza Stępniaka wezmą udział:
- Włodzimierz Wlaźlak, prezes Lidl Polska
- Tareck Ouaibi, CEO Carrefour Polska
- Paweł Surówka, CEO Grupa Eurocash
- Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych, Żabka Polska
- Marek Sypek, prezes zarządu, Stock Polska
- Krzysztof Andrzejewski, szef Rady Nadzorczej sieci Studenac
- Michał Gójski, partner PwC Polska
- Karolina Zajdel-Pawlak, Managing Director, NielsenIQ

Podczas debaty "New order! Budowanie wartości dla klienta w czasach kryzysu" spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jak w obecnej sytuacji firmy detaliczne tworzą wartość dla konsumentów. Zastanowimy się nad nowymi możliwościami budowania wartości w handlu i nad technologiami, które pomagają realizować to zadanie. Porozmawiamy o tym, że duży kryzys oznacza potrzebę wielkiej odpowiedzialności przedsiębiorców wobec konsumentów.

Ponadto w trakcie wspomnianej debaty będziemy dyskutować o tym, czy (jak?) w czasach niepewności ekonomicznej można budować lojalność i zaangażowanie. Zastanowimy się, czy w czasach galopującej inflacji cena rzeczywiście "jest wszystkim" - a jeśli nie, to co determinuje zachowania i oczekiwania konsumenta w tym trudnym momencie. Pochylimy się także nad strategiami, jakie przyjęli detaliści na czas odbudowy rynku i transformacji konsumenta.

Kongres Retail Trends 2023, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, odbędzie się 25 maja 2023 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy.

Więcej informacji (w tym pełny program wydarzenia): www.retailtrends.pl

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

Partnerzy Retail Trends (retailtrends.pl)

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Żaba 31.05.2023

    A co EC ma do powiedzenia ? śmiech na sali .....

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.