05.03.2019/14:55

Przyszłość paczkomatów nie jest zagrożona?

InPost odbiera wyrok łódzkiego sądu, który uznał, że paczkomat to postawiony bez pozwolenia obiekt budowlany, jako atak na prywatną firmę. Właściciel paczkomatów uspokaja, że nie znikną one z polskich ulic – czytamy w serwisie money.pl.

Money.pl przypomina, że chodzi o wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi. Ten w ubiegłym tygodniu uznał, że paczkomat to obiekt budowlany, więc do jego postawienia konieczne jest pozwolenie. Właściciel paczkomatów zezwolenia oczywiście nie miał. I twierdzi, że wyrok to "całkowicie bezpodstawny atak, który wprowadza w błąd opinię publiczną i jest wymierzony w prywatną firmę".

W oświadczeniu przesłanym do redakcji money.pl InPost podkreśla, że wyrok na pewno nie oznacza, że paczkomaty znikną z polskich ulic. Stronę właściciela paczkomatów trzyma również wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego, który skierował skargę kasacyjną.

Więcej na money.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.