25.09.2020/10:43

Purella Superfoods oraz Natura Cold Press łączą siły i wypuszczają innowacyjny produkt

Dwóch liderów w sektorze wellness - producent soków Cold Press i diet sokowych Natura Cold Press oraz Purella, marka nr 1 w Polsce w kategorii superfoods wprowadzają: JESIENNĄ DIETĘ SOKOWĄ POWERED BY PURELLA SUPERFOODS - NOWOŚĆ NA RYNKU!

Przy produkcji naszych COLD PRESS’ów korzystamy jedynie z najlepszych owoców, warzyw, ziół i przypraw. Nigdy nie chcieliśmy poprawiać natury, dlatego wzbranialiśmy się przed dodawaniem do soków jakichkolwiek sztucznych składników. Teraz, dzięki współpracy z Purellą, możemy urozmaicić nasze tłoczone na zimno soki, o ich superfoods nr 1 w Polsce - mówi Oskar Lis, właściciel Natura Cold Press. Za recepturę i połączenie COLD PRESS’ów z super żywnością odpowiada nasza dietetyk - dzięki temu mamy pewność, że cechuje je najwyższa jakość i skuteczność - dodaje.

Jesienna Dieta Sokowa powered by Purella to 6 ponad półlitrowych COLD PRESS’ów wzbogaconych o wyjątkowe składniki SUPERFOODS od Purella - znajdziemy w nich m.in. lucumę, baobab, kurkumę, macę, chlorellę a także SUPER jagody maqui prosto z Chile. Dieta została skomponowana tak, aby wspierać odporność w obecnym sezonie zachorowań i infekcji!

Dla nas projekt współpracy z Natura Cold Press to element długofalowej strategii budowania świadomości potrzeby zdrowego odżywiania i edukacji odnośnie składników SUPERFOODS, które są bombami witamin i minerałów – mówi Artur Gajewski, dyrektor marketingu Purella. W Purella odczarowujemy SUPERFOODY, chcemy demokratyzować zdrowe odżywianie, zarówno w kontekście dostępności produktu na rynku jak i w zasięgu portfela każdego konsumenta. Zdrowie musi być dla wszystkich a nie tylko dla wybranych – dodaje Artur Gajewski.

Współpraca z Natura Cold Press to dla firmy Purella okazja do zaoferowania konsumentom nie tylko własnej kategorii superfoods, ale również połączyć je ze zdrowymi sokami dając synergię wartości odżywczych. Linia Superfoods to 27 unikalnych produktów tworzonych wspólnie z ambasadorką marki Anią Starmach, kucharką, autorką książek kulinarnych i jurorką MasterChef. Wszystkie produkty z koncepcji Purella Superfoods stawiają na prostotę i łatwość użycia. Produkty są w małych, poręcznych gramatujrach i przystępnych cenach. Priorytetem jest nie tylko najwyższa jakość i tworzenie produktów ze starannie wyselekcjonowanych, certyfikowanych surowców, ale też przejrzysta i otwarta komunikacja z konsumentem.

Jesienna Dieta Sokowa NATURA COLD PRESS powered by Purella jest dostępna w e-commerce w cenie 110 zł za całodniową kurację.

Natura Cold Press_100% Juice (fot. materiały prasowe partnera)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.