29.05.2017/09:31

Rekordowa sprzedaż na targach GK Specjał

Ponad 1000 klientów handlu tradycyjnego przyjechało do Alabastra na Dzień Handlowca organizowany przez GK Specjał oraz sieci franczyzowe PSH Nasz Sklep oraz LD Holding. Swoja ofertę w trakcie spotkania zaprezentowało ponad 110 wystawców.

W piątek 26 maja br. w Rzeszowie w Rezydencji Alabaster odbył się już po raz trzeci Dzień Handlowca – spotkanie targowe zorganizowane przez oddział rzeszowski Grupy Kapitałowej Specjał. Największą sprzedaż w czasie trwania targów odnotowali m.in.: Maspex Wadowice, JDE, Nałęczów Zdrój ( Cisowianka), King Oscar, Calsberg, Stock.

Dzień Handlowca był kolejną szansą, aby handlować, wymieniać się doświadczeniami i zawierać nowe kontakty biznesowe. Zachętą do zawierania transakcji dla właścicieli sklepów były atrakcyjne promocje i niższe ceny. Pojawią się również nowości. Wielu producentów przeprowadziło także organizację degustacji i pokazów kulinarnych w plenerze. W czasie wydarzenia odbyła się również Rada Nadzorcza PSH Nasz Sklep, Walne Zgromadzenie akcjonariuszy oraz zebranie franczyzobiorców.

Aby dodatkowo wzmocnić handel, zmotywować do większego wysiłku,  organizator przygotował akcję sprzedażową. Uczestnicy, którzy podczas Dnia Handlowca dokonali zakupów wg określonych progów kwotowych otrzymali oryginalną koszulkę z podpisami siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. Na tym jednak nie koniec atrakcji z udziałem rzeszowskiej drużyny, każdy mógł zrobić sobie zdjęcie oraz dostać autograf.

Z kolei Cezal Rzeszów na swoim stoisku zaprezentował nowości asortymentowe, a Specjał Finanse przedstawił aktualne promocje i rabaty związane z branżą finansową.

W wieczornym Balu Handlowca wzięło udział około 470 osób, klientów, producentów, przedstawicieli prasy branżowej. Tym razem wśród zaplanowanych atrakcji znalazł się występ artystyczny wokalistki Małgorzaty Boć oraz zespołu Meffis. Wydarzenie poprowadził Janusz Majkut. Krzysztof Tokarz, prezes zarządu GK Specjał wręczył wiele wyróżnień za dobrą współpracę handlową partnerom biznesowym oraz pracownikom za wkład i zaangażowanie w rozwój firmy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.