25.05.2017/14:37

Renata Juszkiewicz, POHiD: Handel w niedzielę to czas spędzany wspólnie z rodziną

- Socjologowie wypowiadali się wielokrotnie na temat tego, że handel w niedzielę nie jest niczym złym. Tak naprawdę jest to czas spędzany wspólnie z rodziną i łączenie więzi międzyludzkich - mówiła Renata Juszkiewicz, prezes zarządzająca Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji podczas 10. Kongresu Rynku FMCG 2017.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Patrycja. 26.05.2017

  No cóż widać, że p. Renata nie pracuje w niedzielę. Zawsze punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Zachęcam podjąć pracę na pół roku w galerii, i wychodzić do pracy, jak rodzina zasiada do obiadu niedzielnego. Oczywiście są głosy, że można podjąć inną pracę, że nikt nikogo nie zmusza do pracy w marketach. Bzdura, niejednokrotnie właśnie tylko takie miejsca pracy są tzw. szybkim zatrudnieniem. To właśnie na stanowiskach sprzedawcy, jest największa rotacja pracowników. Można by pisać długi elaborat na ten właśnie temat. Niewątpliwie głos powinien podjąć rząd i wymusić zmiany korzystne dla pracowników, regulując pracę w niedzielę, np. wyższe stawki godzinowe, co druga niedziela wolna od pracy, ect. możliwości jest wiele.

 • Wstyd 26.05.2017

  Tak to jest jak się reprezentuje obcy kapitał Pani Renato

 • Champa 26.05.2017

  O boze

 • sfrustrowany 25.05.2017

  A pracownicy sklepów w niedzielę to niby też spędzają czas z rodziną?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.