30.09.2016/10:45

Robert Paździor przestał być prezesem Spar Polska. Leszek Bać przejmuje stery

Leszek Bać obejmie stanowisko prezesa Spar Polska. Robert Paździor, dotychczasowy szef spółki, zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Jako przyczynę rezygnacji podał "chęć poświęcenia czasu sprawom osobistym".

To nie koniec zmian w zarządzie Spar Polska. Do zarządu dołączy Andrzej Janowski w randzie dyrektora finansowego. Na dotychczasowym stanowisku członka zarządu pozostanie w dalszym ciągu Andrzej Figiel.

- Zrobimy wszystko, aby sieć Spar otrzymała bardzo mocny impuls do dynamicznego rozwoju. Jestem pewien, że nowy zarząd, pod moim kierownictwem, spełni oczekiwania naszych najlepszych franczyzobiorców w zakresie jakości współpracy i warunków handlowych – tłumaczy Leszek Bać, właściciel Bać-Polu i od teraz również prezes Spar Polska.

Bać zapowiada, że w przyszłym roku postawi na intensyfikację budowy wielkości sieci, rozwój marek własnych oraz doskonalenie operacji logistycznych. Kolejnym założeniem na 2017 r. jest "ściślejsza współpraca i wsparcie ze strony struktur Bać-Pol".   

Robert Paździor w strukturach detalicznych Bać-Polu pracował od stycznia 2014 r. Jak twierdzi, zadania i cele przewidziane na 36 miesięcy udało się w całości zrealizować w Bać-Polu przed upływem tego terminu. - Teraz przyszedł czas, aby więcej czasu poświęcić sprawom osobistym. W poczuciu dobrze spełnionego obowiązku, uznałem, że jest odpowiedni moment, aby złożyć rezygnację z pełnionej funkcji - podsumowuje Paździor.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Tomczyk 30.09.2016

    Pan Paździor zostawia Spara w całkiem dobrej kondycji. Naprawdę kawał niezłej roboty wykonał. Szkoda że odchodzi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.