26.02.2020/16:54

Rzecznik MSP zapowiada ustawowe uregulowanie kwestii umów franczyzowych w sieciach handlowych

Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców, zapytany przez money.pl o problemy franczyzobiorców Żabki powiedział, że sprawę trzeba uregulować na poziomie państwowym.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • K. 05.03.2020

    Liczę na to, że ta firma w końcu zapłaci gigantyczne odszkodowania za te wszystkie szkody które wyrządziła ludziom. Oni sobie wymyślili legalne niewolnictwo w Polsce! Wierzę w to, że trafi się kilku mądrych co zrównają żabkę z ziemią.

  • Alexy 28.02.2020

    Jak pięknie wygląda to z ich punktu widzenia. A każdy Franczyzobiorca zarabia na średnim sklepie średnio 14tys zł i musi opłacić pracowników Zusy Urząd Skarbowy, i oczywiście fakturę korektę która sami wyliczają za promocje. Każdy wychodzi z długiem czy dla nich czy Urzędu. Dorabiają się ciężka praca ludzi a ich statystyki i podejście do ajenta..... Ceny z kosmosu, każdy walczy o klienta a oni niedzielami niehandlowymi nabijają bo w normalnych dniach większość ludzi omija sklepy z powodu CEN! A AJENT MUSI SIĘ MARTWIĆ ABY SPRZEDAĆ TOWAR BO I TAK SAM ZA NIEGO ZAPŁACI!! REALIA SIECI

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.