22.11.2016/08:50

Stéphane Dujardin, dyrektor Auchan Retail Polska: Sklepy Simply Market staną się osiedlowymi dyskontami spożywczymi

Sieć Simply Market chce konkurować na rynku nie tylko niską ceną, ale także świeżością i jakością. - Stawiamy na produkty świeże i najwyższą jakość oferty. Chcemy być blisko naszych klientów i zaoferować im wygodne zakupy w przyjemnej atmosferze - mówi Stéphane Dujardin, dyrektor generalny działu supermarketów Auchan Retail Polska, w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl.

Władze sieci Simply Market mają nowy pomysł na działające w Polsce supermarkety. - Chcemy stworzyć nowy koncept sklepu, który jest jak najlepiej dostosowany do potrzeb klienta i sytuacji na polskim rynku. Nasze sklepy staną się osiedlowymi dyskontami spożywczymi. Planujemy mocno pracować nad ofertą naszych sklepów. Dzięki ograniczonej, ale dobrze wyselekcjonowanej ofercie placówki Simply Market będą efektywnie konkurowały z działającymi na rynku dyskonterami. Zaproponujemy w swoich sklepach asortyment szerszy niż konkurencja, z naciskiem na duży wybór produktów świeżych, jakość oferty, a także niskie ceny, które gwarantuje nam Grupa Auchan – wyjaśnia Stéphane Dujardin.

I dodaje: - Chcemy także zaproponować naszym klientom szeroki wybór produktów convenience. Polacy dużo pracują i żyją coraz szybciej, coraz bardziej zależy im na oszczędzaniu wolnego czasu. Oczekują, że dostosujemy nasz asortyment do ich potrzeb i zaproponujemy produkty, które skrócą czas przygotowywania posiłków w domu lub pozwolą na zjedzenie czegoś w biegu.

Dużym atutem sklepów Simply Market mają być najlepsze lokalizacje. - Nasze sklepy mają być zlokalizowane blisko naszych klientów, oferować im dużą wygodę zakupów, a także profesjonalną obsługę – dodaje szef sieci.

Sieć Simply Market należy do Auchan Retail Polska i zarządza obecnie siecią 33 supermarketów działających na terenie czterech województw. W piątek 18 listopada otworzył sklep Simply w Piastowie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.