06.11.2017/13:55

Shell Polska wprowadza na stacje koncept Jesz co chcesz

Koncern Shell Polska poszerzył na wybranych stacjach ofertę Deli2go o koncept „Jesz co chcesz”, w ramach którego klient sam decyduje o smaku i składnikach kanapki, na którą ma ochotę. Ponadto na 180 stacjach kierowcy mogą napić się kawy Costa Coffee, a w 20 punktach kawa serwowana jest w filiżankach z prawdziwej porcelany.

Shell w Polsce ma obecnie ponad 420 stacji, na których działa koncept Deli2go, czyli bistro z bogatą ofertą śniadaniową, ciepłymi posiłkami oraz przekąskami. W ofercie śniadaniowej dostępne są między innymi kanapki oraz panini w wielu wariantach smakowych. A w ramach usługi „Jesz co chcesz”, klient sam może wskazać składniki, z których zostanie przygotowana kanapka.

Shell stara się nieustannie zaskakiwać swoich klientów, dlatego poza standardową ofertą przygotowuje dla nich specjalne promocje. Za każde 9,98 zł wydane na produkty z oferty Deli2go, (w tym kawa, kanapka lub hot-dog), ale również kawę Costa Express i Starbucks goście stacji dostaną 1 naklejkę. Uzbieranie 5 naklejek uprawnia do otrzymania nagrody gwarantowanej w postaci porcelanowego kubka z humorystycznym rysunkiem Henryka Sawki. Na miłośników ciepłych napojów czekają aż cztery oryginalne wzory do wyboru, każdy z autorską grafiką i podpisem rysownika. Akcja promocyjna trwa od 30 października do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów kubków promocyjnych.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Cola 26.12.2017

    Pracuje na Shellu już 2 msc i stwierdzam że mają ceny wszystkiego z kosmosu i oszczędzają na pensji pracownika na kasie jak i podjezdzie!!!!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.