08.08.2020/13:08

Sieć 4F otworzyła pierwszy sklep na Ukrainie. W planach kolejne placówki i e-sklep

W sierpniu ruszył pierwszy sklep 4F na Ukrainie. Powstał w kijowskim centrum handlowym Retroville. Polska marka planuje do końca roku otworzyć dwa kolejne, a także uruchomić sprzedaż online.

- Badamy nieustannie możliwości rynku światowego. Widzimy ogromny potencjał w dalszej ekspansji na Wschód. Produkty z naszego portfolio są już od 10 lat dostępne na terenie Ukrainy m.in. w największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się sieciach sprzedaży multibrand. Otwarcie flagowego sklepu 4F w Kijowie to kolejny, naturalny krok w rozwoju sieci dystrybucji. Za cel obraliśmy sobie zwiększenie rozpoznawalności marki oraz szerokie dotarcie do klienta. Naszym partnerem lokalnym został EPICENTR K. Sport od wielu lat jest częścią DNA grupy EPICENTR K, dlatego wierzymy w powodzenie tej współpracy i szykujemy się do kolejnych otwarć jeszcze w tym roku - mówi Igor Klaja, prezes spółki OTCF, która jest właścicielem marki 4F, w rozmowie z serwisem Business Insider.

Siecią sprzedaży multibrand, o której wspomina jest np. Intersport. To tam kupić można było polskie ubrania od 4F. Oprócz Polski sklepy 4F posiadają swoje salony w Rumunii, Czechach, na Słowacji, Litwie i Łotwie. Ubrania marki są eksportowane do ponad 40 krajów.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także