14.06.2019/10:05

Sieć Bio Family Supermarket uruchamia piąty sklep

Rozwijana przez rodzinę Świtalskich sieć sklepów z ekologiczną żywnością Bio Family Supermarket otworzyła piąty sklep. Najnowsza placówka pod tym szyldem ruszyła w Poznaniu, przy ul. Olsztyńskiej 2. To już drugi sklep Bio Family w tym mieście.

Przypomnijmy, że sklepy Bio Family działają także w Swarzędzu, Wrocławiu i podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Niedawno przedstawiciele sieci zdradzili portalowi wiadomoscihandlowe.pl, że priorytetem przy kolejnych otwarciach będzie pojawienie się w Warszawie, Trójmieście, Krakowie i Katowicach, a także otwieranie kolejnych placówek w Poznaniu i Wrocławiu.

- Interesują nas lokale znajdujące się w retail parkach, obiekty wolnostojące, galerie handlowe również - deklarowała Natasza Świtalska, współwłaścicielka Bio Family, podkreślając, że poszukiwania nowych lokalizacji w największych polskich miastach "są intensywne".

Czytaj więcej:
Wywiad z Nataszą Świtalską, współwłaścicielka Bio Family, na temat planów ekspansji sieci

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.