18.02.2021/13:37

BP rozpoczyna współpracę z platformą Pyszne.pl jako pierwsza sieć paliwowa w Polsce

Firma BP nawiązała sojusz z Pyszne.pl, popularną platformą do zamawiania jedzenia online należącą do Just Eat Takeaway.com. W ramach pilotażu możliwe będzie zamawianie produktów ze stacji w czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Oprócz dostaw do domu klienta realizowanych przez kurierów Pyszne.pl (w godz. 11-22, przez siedem dni w tygodniu), udostępniono także opcję osobistego odbioru zamówionej paczki o ustalonej godzinie. Poprzez Pyszne.pl możliwe będzie zamawianie z BP hot dogów, kanapek, sałatek, napojów, słodkości z oferty Wild Bean Cafe. Do tego dochodzą napoje Pepsi i lody firmy Unilever (Magnum oraz Ben&Jerry's).

- Nasza oferta już od kilku lat obejmuje kategorie takie jak kawiarnie czy cukiernie przygotowujące swoje produkty na miejscu. Obserwujemy znaczące zainteresowanie Klientów zamawianiem ciepłych napojów czy kanapek. Partnerstwo z bp jest kolejnym krokiem w stronę dywersyfikacji naszej oferty, aby szeroki wybór znaleźli dla siebie wielbiciele śniadań czy prostych lunchów dostarczonych do drzwi - mówi cytowany w komunikacie Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Barbara Wiążewska, dyrektor generalna działu retail BP w Polsce, podkreśla, że "szeroka obecność w home delivery to ważne uzupełnienie oferty BP".

- Jesteśmy konsekwentni w podążaniu za oczekiwaniami naszych klientów, które koncentrują się obecnie na potrzebie elastyczności, mobilności, wygodzie i bezpieczeństwie - podkreśla przedstawicielka BP.

 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • @Ammann 18.02.2021

    Informacja jak najbardziej prawdziwa. Poprzez Pyszne.pl nie dostarczała dotychczas ŻADNA sieć paliwowa. Więc BP jest pierwsze. Wystarczy czytać ze zrozumieniem :))

  • Amman 18.02.2021

    To jest nieprawdziwa i formacja. BP dostarczało już za pomocą innych platform. Z pomocą bodajże bolta dostarcza też Shell

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także