29.05.2020/16:44

Sieć Circle K automatyzuje sprzedaż kawy i przekąsek na stacjach

Litewski oddział sieci sklepów i stacji Circle K umożliwił klientom samodzielne zapłacenie za zakupy w strefie kawiarnianej na jednej ze swoich stacji. Kierowcy mogą bez kontaktu ze sprzedawcą kupić kawę, ciastko, czy butelkę wody.

Klienci jednej ze stacji Circle K na Litwie mogą skorzystać z samoobsługowej strefy kawiarnianej, gdzie mogą na ekranie dotykowym wybrać produkt, który chcą kupić, a następnie zapłacić za niego kartą lub telefonem.

Przedstawiciele sieci Circle K podkreślają, że pandemia wymusza na firmach innowacyjność i wprowadzanie nowych przyjaznych klientowi rozwiązań.

Circle K to sieć stacji benzynowych i sklepów spożywczych, należąca do Alimentation Couche-Tard Inc.(w jej ramach obok Circle K znajdują się marki: Couche-Tard, Mac's, On the Run, a także 7-jours, Dairy Mart, Daisy Mart oraz Winks).

Siedziba Circle K znajduje się w Tempe w Arizonie. Obecnie firma posiada ok. 8000 placówek w 22 krajach, w tym: w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Guam, Norwegii, Szwecji, Japonii, Chinach, Hong Kongu, Makau, Wietnamie, Indonezji, na Filipinach, w Danii, Malezji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Kostaryce, w Hondurasie, na Łotwie, Litwie i w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.