06.11.2020/01:11

Sieć Dino może w cztery lata podwoić liczbę sklepów

Licząca ponad 1370 placówek sieć sklepów Dino może w ciągu czterech najbliższych lat podwoić liczbę sklepów – uważają analitycy DM BOS. Tym samym operator osiągnie liczbę ponad 2500 sklepów. Warto przypomnieć że w ostatnich latach firma była w stanie otwierać znacznie ponad 200 placówek rocznie.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • marcin 05.05.2022

    sama obecność dino na polskim rynku już daje do myślenia PR owcom handlowcom i Innym menadzerom od 7 edmiu boleści niech się biorą do roboty a nie zapatrzeni w siebie te same twarze zero emocji sami sobie wypaleni zawodowo bez energii nie tworż atrendów trendów tylko sezonowo hasają se po zielona trawka czeka

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.