16.08.2019/15:10

Sieć dyskontów Action rośnie na lokalnych rynkach

Kolejny sklep holenderskiej sieci sklepów Action został otwarty w Bytomiu. To druga placówka dyskontera w tym mieście.

Sklep otwarto 16 sierpnia przy ul. Gabriela Narutowicza 11 (Centrum Handlowe Stary Stadion). Łącznie holenderska sieć sklepów ma już 37 placówek w Polsce. W nowym sklepie pracuje 15 pracowników. Przypomnijmy, że pierwszy market tej marki niedawno zainaugurował swoją działalność na terenie Centrum Handlowego Szombierki, przy ul. Zabrzańskiej Bytomiu.

Action to jeden z najszybciej rosnących, nieżywnościowych dyskontów w Europie. W asortymencie sklepu znajduje się około 6 tys. produktów 14 kategorii. Znajdziemy tu zarówno artykuły gospodarstwa domowego, biurowe, dekoracje, tekstylia, jak i zabawki oraz rozmaite przedmioty związane z majsterkowaniem.

Pierwszy sklep tej sieci otworzono w 1993 roku w Enkhuizen, w Holandii. Obecnie dyskont posiada już 1424 sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii oraz w Polsce i planuje dalszą ekspansję, poszukując nowych lokalizacji dla swoich sklepów w miejscowościach przekraczających 8 tys. mieszkańców.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.