09.08.2018/12:21

Sieć kawiarni DaftCafe otwiera kolejny punkt w biurowcu

Od sierpnia sieć kawiarni DaftCafe serwuje kawę w biurowcu D48, zlokalizowanym w samym centrum Służewca biznesowego, u zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu. Jest to ósma lokalizacja DaftCafe w Warszawie.

Najnowsza kawiarnia DaftCafe mieści się na parterze budynku biurowego Penta Real Estate, u zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu, z wejściem od ulicy Postępu.

W ofercie kawiarni DaftCafe w biurowcu D48, obok kawy jakości speciality znajdują się ciasta, klasyczne francuskie quiche oraz pyszne kanapki z pieczywa wypiekanego na miejscu. Kawiarnia serwuje także owocowe koktajle, świeżo wyciskane soki oraz szeroki wybór herbat.

– Dzięki dogodnej lokalizacji biurowca D48, nowa kawiarnia DaftCafe będzie doskonałym miejscem spotkań nie tylko dla osób pracujących na Słuzewcu biznesowym lub goszczących w okolicy, ale także mieszkańców pobliskich osiedli – komentuje Magdalena Sarnowska, Asset Manager, Penta Real Estate.

D48 to pierwsza inwestycja biurowa Penta Real Estate w Polsce. To budynek biurowy o powierzchni najmu ponad 26 000 mkw., który posiada 11 kondygnacji od strony ulicy Domaniewskiej i 8 kondygnacji od strony ulicy Postępu.

Firma DaftCafe zarządza obecnie siecią trzech kawiarni w Warszawie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.