29.10.2020/16:44

Sieć sklepów Netto przywraca 10-procentowy rabat na zakupy dla pracowników ochrony zdrowia

Netto poinformowało o przywróceniu - począwszy od czwartku 29 października - 10-procentowego rabatu dla pracowników ochrony zdrowia. Akcja będzie obowiązywać we wszystkich placówkach duńskiego dyskontera w Polsce.

Przywrócenie 10-procentowego rabatu dla osób walczących z koronawirusem to reakcja sieci handlowej Netto na sytuację w kraju wywołaną jesienną falą zakażeń. Ze zniżki mogą skorzy-stać pracownicy ochrony zdrowia, robiąc zakupy we wszystkich placówkach Netto w godzinach 20-23 (a w sklepach zlokalizowanych w galeriach handlowych do ostatniej godziny otwarcia). Zniżka dotyczy wszystkich produktów, oprócz alkoholu i papierosów

- Tak jak wiosną, na początku pandemii, chcemy w ten sposób wyrazić ogromną wdzięczność tym, którzy każdego dnia walczą ze skutkami pandemii i służą chorym – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Dlatego też, obserwując dynamicznie pogarszającą się sytuację, podję-liśmy decyzję o przywróceniu rabatu na zakupy w naszej sieci dla pracowników ochrony zdro-wia. Zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych warunkach te osoby pracują i na jakie ryzyko są narażone, wykonując swoje obowiązki w nadzwyczajnej sytuacji – dodaje.

Przywrócenie rabatu dla pracowników ochrony zdrowia to jeden z kolejnych kroków, na jakie zdecydowało się Netto w ostatnim czasie, obok wydłużenia pracy sklepów do godz. 23.

Dodatkowo, w celu usprawnienia zakupów oraz zwiększenia bezpieczeństwa, Netto umożliwia sprawdzanie natężenia ruchu w swoich sklepach. Jest to możliwe dzięki modułowi znajdującemu się na podstronie „Znajdź sklep” na witrynie internetowej sieci.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także