08.11.2019/12:52

Sklep internetowy Carrefoura dostępny w Olsztynie. Zastąpił e-sklep sieci Rast

Francuska sieć uruchomiła usługę e-grocery w kolejnym mieście. Tym razem jest to Olsztyn, gdzie Carrefour jest właścicielem lokalnej sieci Rast, która do niedawna również miała własny sklep internetowy.

„Mieszkańcy Olsztyna mogą korzystać ze sklepu e-grocery Carrefour Polska. Oprócz artykułów niewymagających chłodzenia, dowieziemy pod wskazany adres również świeże owoce, warzywa, nabiał, mięso i wędliny.” – czytamy na profilu sieci w serwisie Twitter.

Co ciekawe, sieć podjęła niedawno decyzję o zamknięciu e-sklepu, należącej do niej olsztyńskiej sieci Rast, która należy do Carrefoura od 2013 roku. Rast od lat oferował możliwość zakupów online za pośrednictwem sklepu e-rast.pl. Opcja taka dla mieszkańców Olsztyna była możliwa już w czasach, kiedy Carrefour nawet nie posiadał w Polsce swojego własnego sklepu internetowego. Francuska sieć zapowiedziała zamknięcie e-sklepu, podkreślając jednocześnie, że szykuje rozwiązanie, które w ciągu kilku tygodni pozwoli na ponowne zakupy za pośrednictwem domeny e-rast.pl. Teraz przekierowuje ona bezpośrednio do sklepu internetowego Carrefoura.

Carrefour zadebiutował na polskim rynku e-grocery jesienią 2016 roku w Warszawie, gdzie w nieco ponad 2 lata sieć zbudowała silną markę swojego sklepu internetowego z żywnością. W lutym br. Carrefour otworzył e-sklep spożywczy w Katowicach, a trzy miesiące później w Krakowie. Ostatnio rozszerzył dystrybucję również na miasta Aglomeracji Śląskiej.

W asortymencie sklepu internetowego Carrefoura znajduje 20 tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych. Sieć sprzedaje przez internet artykuły ze wszystkich kategorii FMCG, w tym także produkty świeże: warzywa, owoce i zioła, pieczywo i wyroby cukiernicze, mięso i wędliny oraz nabiał.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.