17.02.2021/13:11

Sokołów uruchomił sklep online. W ofercie wędliny, przekąski mięsne i dania gotowe dla klientów indywidualnych

Firma Sokołów rozpoczęła sprzedaż wyrobów firmowych w sklepie online. Zamówienia z dostawą do domu są obecnie realizowane na razie w wybranym obszarze Warszawy.

W asortymencie sklepu internetowego Sokołów znajdują się wędliny, przekąski mięsne i dania gotowe, a także linię roślinną Z Gruntu Dobre. Oferta adresowana jest do klientów indywidualnych, a dostawę realizuje firma Wolt.

Według firmy Sokołów, sklep internetowy jest praktycznym rozwiązaniem, które gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo, oszczędność czasu, a także dostęp do szerokiego wyboru firmowych wyrobów.

– W naszej strategii rozwoju zawsze uwzględniamy najnowsze trendy konsumenckie – podkreśla Bogusław Miszczuk, prezes zarządu Sokołów. – Realizując działania w poszczególnych obszarach – takich jak asortyment, technologia produkcji, dostępność produktów – zawsze staramy się usatysfakcjonować naszych klientów. Wiemy, jak ważne jest dziś dla nich poczucie bezpieczeństwa, co przekłada się bezpośrednio na zmianę zwyczajów zakupowych. Polacy coraz chętniej korzystają z możliwości zakupów on-line, także w przypadku produktów spożywczych. Dzięki uruchomieniu firmowego sklepu online, spełniamy zatem nowe oczekiwania konsumentów.

Zakupione produkty są dostarczane „pod drzwi” nawet w ciągu 35 minut. Dostawy realizuje firma Wolt, a ich zasięg obejmuje obecnie określone rejony Warszawy. Pierwsza dostawa jest bezpłatna. – Taka formuła zakupów online jest bardzo wygodna dla konsumenta – podkreśla Cezary Jasiński, Dyrektor ds. Marketingu w Sokołów.

Sokołów planuje rozwój strefy dostaw e-sklepu, aby ze sklepu firmowego mogło korzystać coraz szersze grono klientów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także