01.02.2019/10:28

Spar odświeżyło gazetkę

Sieć franczyzowa Spar Polska z nowym rokiem wprowadziła szereg zmian do swojej gazetki promocyjnej. Zmiany zaczęły być sukcesywnie wdrażane od grudnia 2018 r., a gazetka po pełnej modyfikacji wizualnej, w odpowiedzi na trendy konsumenckie, pojawi się w sklepach 07.02.2019 r.

W nowej gazetce duży nacisk położono na wyróżnienie oferty produktów zaliczających się do światowych trendów związanych ze zdrowiem. Powstał nowy moduł „SparNatural”, w ramach którego prezentowane są produkty zdrowe, organiczne, a także takie, które sprawdzą się dla osób z różnego rodzaju nietolerancjami żywieniowymi.

Z nowym rokiem zmianie uległ również segment przepisów. W nowej odsłonie gazetki zastosowano nową prezentację, dającą możliwość ich kolekcjonowania w ramach akcji „Zbieraj przepisy ze Spar”. Związane jest to także z mającym się wkrótce ukazać blogiem kulinarnym Spar na stronie internetowej sieci.

Spar Polska jest obecny na polskim rynku od 1996 roku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.