14.11.2018/14:37

Spar rusza z kolejną akcją znaczkową

Sieć Spar zdecydowała się po raz kolejny w tym roku przygotować akcję znaczkową dla swoich klientów. Tym razem będą oni mogli nabywać po atrakcyjnych cenach produkty firmy Dormeo.

Akcja promocyjna jest skierowana do klientów sklepów Spar w całym kraju. Rozpocznie się 16 listopada tego roku i potrwa do 31 stycznia przyszłego roku lub do wyczerpania asortymentu promocyjnego. Aby wziąć w niej udział trzeba będzie w okresie trwania promocji dokonać zakupów za minimum 25 zł, które upoważniają klientów do odbioru przy kasie jednej naklejki.

Każdy, kto zbierze 5 naklejek będzie mógł zakupić wybrany produkt marki Dormeo z 50% rabatem i zacząć zbierać kolejne naklejki, umożliwiające rabatowy zakup pozostałych produktów promocyjnych. 

Nowa akcja znaczkowa, rozpoczynająca się w gorącym, pod względem sprzedaży, okresie przedświątecznym stanowić będzie doskonałą okazję do zrobienia idealnego prezentu świątecznego dla siebie lub swoich bliskich.

Spar Polska w ciągu ostatnich lat zorganizował już kilka podobnych akcji lojalnościowych, realizując programy z produktami m.in. marek Delimano, Ambition, Tefal, BergHOFF czy Luminarc. Każdy z programów lojalnościowych, dzięki dużemu zainteresowaniu klientów i franczyzobiorców sieci, przekładał się na wyniki sprzedażowe sklepów wzmacniając jednocześnie lojalność klientów i podwyższając koszyk zakupowy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.