25.05.2020/17:43

Spar zastąpi Piotra i Pawła w Galerii A2 Poznań/Komorniki

Spar podejmuje kolejne kroki w zakresie rebrandingu sklepów przejętych od Piotra i Pawła. Od 26 maja 2020 r. w Galerii A2  Poznań/Komorniki otwarty zostanie sklep Spar w miejscu działającej wcześniej poznańskiej sieci.

Spar Group jest obecnie większościowym udziałowcem Grupy Piotr i Paweł. Spółka sukcesywnie zastępuje sklepy polskiej marki nowym logotypem. Poznański sklep po rebrandingu i remodelingu to placówka o powierzchni 1100 mkw. Podobnie jak pozostałe sklepy sieci, ma w swojej ofercie świeże warzywa i owoce, mięso, wędliny, sery, produkty garmażeryjne oraz żywność od lokalnych producentów.  

Tomasz Syller, dyrektor zarządzający i członek zarządu Wasz Sklep Spar powiedział, że sklepy spółki z założenia mają być maksymalnie dopasowane do oczekiwań klientów w miejscu, w którym działają. - Dbamy o to, by w naszych sklepach znalazło się jak najwięcej wyrobów z regionu od polskich producentów - dodał.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.