25.05.2020/11:18

Stava uruchamia dostawy zakupów ze sklepów sieci Społem i Lewiatan

Działając na rynku dostaw do domu firma Stava rozszerza zasięg terytorialny swojej działalności oraz zakres swoich usług o dostawy zakupów ze sklepów. W ostatnich tygodniach operator uruchomił oddział w Kaliszu, a w miastach, w których Stava działała już wcześniej uruchomiono także dowozy zakupów ze sklepów sieci Lewiatan i Społem.

- Nowe warunki funkcjonowania gastronomii związane z koronawirusem wpłynęły także na nasz biznes. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i szukamy nowych kanałów wzrostu. W dwa lata w okresie od 2018 do 2019 urośliśmy o 1170 proc., średnio 11,2 proc. miesięcznie. Od zamknięcia restauracji dla gości w połowie marca tego roku tempo wzrostu zwiększyliśmy do 20 proc. Otwieramy kolejne oddziały i rozszerzyliśmy zakres usług o dowozy ze sklepów - mówi Paweł Aksamit, prezes zarządu Stava.

Stava ma już 28 oddziałów w 25 miastach w całej Polsce. We wszystkich lokalizacjach realizuje bezpieczne dowozy według najwyższych standardów sanitarnych, zgodnych z zasadami Kodeksu Dobrych Praktyk dla dostaw posiłków, który został zaaprobowany przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Zgodnie z tymi samymi standardami Stava rozszerzyła także działalność o dostawy zakupów ze sklepów. Firma współpracuje z sieciami handlowymi oraz niezależnymi przedsiębiorcami. Dowozy zakupów są możliwe do uruchomienia w każdym mieście, w którym działają oddziały Stava.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.