15.01.2019/17:08

Stock Polska z 7-proc. dynamiką wzrostu

Stock Polska zakończył rok z 7-proc. dynamiką wzrostu i szykuje kolejne nowości w swoim portfolio w I półroczu 2019 r., poinformował ISBnews dyrektor generalny Marek Sypek.

- Bardzo dobrze zakończyliśmy rok 2018, ponieważ na tym rynku, który praktycznie nie rośnie, my rośniemy najszybciej z całości kategorii wśród wszystkich producentów. Osiągnęliśmy ok. 7% wzrostu, co jest bezsprzecznie powodem do dumy z całego zespołu - mówi Marek Sypek. I dodaje: - W 2019 nie mamy zamiaru spocząć na laurach, będziemy dalej budować brandy, które mamy w portfolio. Wkrótce zobaczymy nowe smaki w marce Saska, która rozwija się w trzycyfrowym tempie - mówi dyrektor generalny Stock Polska.

Ubiegły rok przyniósł znaczące zmiany w portfolio Stock Polska. Jak przypomniał dyrektor generalny spółki, został zmieniony wygląd Żołądkowej de Luxe, Stock Prestige oraz marki Orkisz.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.