03.03.2021/11:36

Stokrotka ma już 730 sklepów. Plan na ten rok to ponad 120 otwarć

Sieć Stokrotka w czwartek 4 marca uruchomi trzy nowe sklepy. Dzięki temu liczba placówek działających pod tym szyldem przekroczy 730.

Nowe sklepy Stokrotki zlokalizowane są w trzech województwach: podkarpackim, świętokrzyskim i opolskim. W tym pierwszym placówka zostanie otwarta w Skołyszynie. W Świętokrzyskiem market Stokrotki zostanie otwarty w Skarżysku Kościelnym, a w Opolskiem – w Głuchołazach.

- Sytuacja na rynku z powodu pandemii i ograniczeń jest trudna, ale my nie zwalniamy  tempa. Ten rok ma być kolejnym, w którym dynamicznie rozwijamy naszą sieć w całej Polsce. Chcemy otworzyć ponad 120 sklepów, w różnych formatach, dopasowanych do oczekiwań klientów – zdradza Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor marketingu i sprzedaży sieci Stokrotka.

W ubiegłym roku sieć należąca do litewskiej MAxima Grupe otworzyła blisko 100 placówek handlowych w Polsce, a konkretniej 93 sklepy we wszystkich formatach łącznie.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także