24.09.2020/10:43

Stokrotka ma już prawie 700 sklepów

W czwartek 24 września Stokrotka otwiera trzy nowe sklepy. Tym samym liczba sklepów sieci spożywczej wzrosła do 685 placówek.

Nowe sklepy Stokrotki zlokalizowane są w dwóch województwach: lubelskim i mazowieckim. W tym pierwszym placówki zostaną otwarte w Krasnymstawie i Końskowoli. Trzeci sklep firma otworzy w Warszawie.

– Trudna sytuacja na rynku, związana z pandemią, nie zatrzymuje naszego rozwoju. Zgodnie z planem sukcesywnie otwieramy nowe placówki. Dobrze przygotowany zespół, stawiający przed sobą nowe wyzwania, pozwoli nam już za kilka tygodni otworzyć sklep nr 700 – mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor marketingu i sprzedaży Stokrotki.

Każdy z nowych sklepów będzie funkcjonował w formacie supermarket. W Końskowoli przy ul. Rudy będzie to pierwszy sklep Stokrotki. Jego powierzchnia sprzedaży to 424 mkw.; druga Stokrotka w Krasnymstawie ma powierzchnię sprzedaży 393 mkw. i mieści się przy ul. Sobieskiego. Stokrotka w Warszawie przy ul. Lanciego – to obiekt o powierzchni sprzedaży 478 mkw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także