07.07.2014/22:07

Systemy mebli sklepowych

Głównym zadaniem regałów sklepowych jest ekspozycja produktów. Niestety, często się o tym zapomina i redukuje ich rolę do funkcji przechowywania, która z definicji przypisana jest regałom magazynowym.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Weronika 13.10.2014

    W naszym sklepie na osiedlu wymienione zostały meble sklepowe na właśnie takie druciane, w odcieniu szarości. Do tego właściciele zainwestowali w eleganckie oświetlenie, zrobili kącik piekarniczy i taką nawiązującą do klimatu wiejskiego targowiska wyspę z warzywami w wiklinowych koszykach. Od razu milej się zachodzi do tego sklepu, pachnie świeżością i jest po prostu ładnie.
    A sklepik nieduży, więc inwestycja nie była zbyt kosztowna, a widać gołym okiem że ruch w interesie się poprawił. Znaleźli producenta regałów co im zaprojektował i wyposażył całkowicie sklep w rozsądnej cenie. Właścicielka to moja koleżanka, wiem jak się zastanawiali z jej mężem co zrobić żeby rozruszać biznes. Ja byłam zdziwiona że wystarczyło postawić nowe półki i odświeżyć wygląd sklepu, a zyski poszły w górę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.