16.09.2020/08:12

Tegoroczne targi Grupy Specjał i towarzyszący im kongres odbędą się w nowej formule

W dniach 2-15 listopada 2020 r. odbędą się XXIII Targi organizowane przez Grupę Kapitałową Specjał oraz jej sieci franczyzowee. Tym razem w formule online, której towarzyszyć będzie relacja na stronie targispecjal.pl. Targom towarzyszyć będzie kongres poświęcony tematyce FMCG, zaplanowany na 4 i 5 listopada. "Wiadomości Handlowe" są patronem obu wydarzeń.

W związku z obecną sytuacją dotyczącą Covid-19 organizatorzy podęli decyzję o zamianie formuły stacjonarnej targów na wirtualną. Decyzja była podyktowana troską o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich uczestników. W wirtualnej formule odbędzie się zarówno część handlowa, jak i merytoryczna. Relacja online oraz katalog wystawców wraz z ich ofertami będą dostępne online.

Kongres

Tegoroczna część merytoryczna odbędzie się w formie webinariów. - Poziom merytoryczny Kongresu będzie równie wysoki jak w latach ubiegłych - zapewniają organizatorzy. W wirtualnej odsłonie spotkają się czołowi przedsiębiorcy branży FMCG: właściciele i kadra zarządzająca, jak również przedstawiciele mediów, firm analitycznych i badawczych, jak również finansowych. Tematyka będzie oscylowała wokół takich obszarów jak:
•    branża pod presją pandemii i recesji gospodarczej,
•    rola sektora hurtowego w strategiach detalistów i dostawców,
•    zakupy w małych sklepach w dobie pandemii,
•    konsument i zmiany jego zachowań,
•    wpływ ekspozycji na sprzedaż
•    nowe regulacje 2020/2021 - uproszczenia czy utrudnienia podatku VAT?
•    wyzwania nowej struktury JPK_V7

Handel online

Na stronie targispecjal.pl w terminie 2-15 listopada dostępna będzie specjalna oferta producentów, pełna rabatów. Pomiędzy 4 a 6 listopada dostępne będą promocyjne HIT-y targowe. - Będzie to najlepsza oferta w historii firmy - zapewniają organizatorzy. Producenci w wirtualnej formie będą prezentować swoją działalność: portfolio oferowanych produktów, katalogi czy filmy promocyjne. Udział w listopadowych targach zapowiedzieli zarówno najwięksi producenci, jak i nowe debiutujące firmy. Oferta skierowana będzie do klientów obsługiwanych przez wszystkie oddziały Specjału.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także