22.05.2020/21:30

Tesco inwestuje w rozwój sprzedaży internetowej w Polsce w czasach koronawirusa

Sieć Tesco poszerzyła zasięg usługi click & collect o pięć kolejnych polskich miast. Jednocześnie firma rozpoczęła współpracę w obszarze dostaw z firmami przewozowymi, takimi jak np. Free Now, czy Okay taxi. Jednocześnie Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska zapowiedział wprowadzenie kolejnych rozwiązań, które mają poszerzyć zasięg usług oferowanych przez operatora.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

19 komentarzy

 • Bua ha ha 28.05.2020

  = Pracownik, to sobie odpowiedz jak jest u Was dobrze. Utarg w dół 40-50% i jest ok. Kreujesz PR

 • Pracownik 28.05.2020

  rok temu utarg wynosił 50-60k ..niby utarg spadł I to dużo..Ale co będzie to będzie czas pokaże..

 • Bua ha ha 28.05.2020

  30-40k dziennie przychodu i to jest dobrze na SM? Jeżeli tyle targuje dobry SM to jest to straszna bieda. Wolę nie myśleć ile targuje średni bądź słaby SM. A powiesz ile targowaliście rok temu? Z pełnym dotowarowaniem, gdy wszyscy jeszcze chcieli handlować z T?

 • Pracownik 27.05.2020

  Obrót wynosi 30000-40000 zł dziennie więc może źle niebędzie...ale co ma być to będzie....

 • BHP 26.05.2020

  Pracownik, jeżeli trafi im się kupiec, to nie będą chwili zastanawiać się czy sprzedać. Zrobią to od razu. Gotówka za nieruchomość ma pierwszeństwo przed rentownością, bo oni się wycofują globalnie z Europy. Sprzedają kawałek po kawałku. Ktoś ci mydli oczy. Kapelanka była nierentowna, Fieldorfa nierentowne, Wrocław i Ostrów nierentowny?

 • BHP 26.05.2020

  Pracownik, jeżeli trafi im się kupiec, to nie będą chwili zastanawiać się czy sprzedać. Zrobią to od razu. Gotówka za nieruchomość ma pierwszeństwo przed rentownością, bo oni się wycofują globalnie z Europy. Sprzedają kawałek po kawałku. Ktoś ci mydli oczy.

 • Pracownik 26.05.2020

  Dzisiaj się dowiedziałem że nasze Tesco ma dobry wynik I jest rentowne i nam nie grozi zamknięte...zamykaja tylko bardzo nierentowne sklepy

 • Bua ha ha 26.05.2020

  Zmartwie Cię. Kapelanka, Opieńskiego w Poznaniu, Widzewska w Łodzi. Wszystkie sprzedawane jednym dealem. Kupiło Echo. Małe SM też są sprzedawane, jak trafi się kupiec lub zamykane jak ten w Warszawie, Pruszkowie, Rudzie Śląskaiej, Wrześni, Gdyni i jeszcze kilka innych

 • Pracownik 25.05.2020

  Do BHP ..Z tego co mi wiadomo to Tesco chce celowo usunąć te duże sklepy A zostawić te małe ..Wiec może dlatego mają wywalone w te większe .Najgorzej się robi zakupy w tych miejscach gdzie powierzchnia została zmniejszona ....I mam pytanie czy ktoś wie co dalej z centralą bo dokładnie doczytałem WH to oni chcą sprzedać. Kapelanke..a kierownictwo nic nam niemówi??

 • BHP 25.05.2020

  Do Pracownik:
  ,, sprzęt na kasach jest sprawny"- super :)
  ,, ostatnio mieliśmy wymianę regałów chłodniczych"- świetnie :))
  Jak to dobrze, że Twój mały SM działa prawidłowo. Polecam wizytę w jakimś innym obiekcie zmienionym do formatu kompaktowego. W tych obiektach nawet na wymianie żarówek oszczędzają o dbaniu i czystość w toaletach nie wspominając. W tych zmniejszanych obiektach jest najgorzej.
  Ogólnie cieszę się, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Powodzenia :)

 • Pracownik 25.05.2020

  Pracuje w małym SM..i niema toalet dla klientów ..Powiem tak sprzęt na kasach jest sprawny i dobrze działa ..ostatnio mieliśmy wymianę regałów chłodniczych .

 • BHP 25.05.2020

  Do Pracownik: w pierwszym wpisie stwierdziłeś, że Tesco zainwestowało w sklepy. Rozumiem, że miałeś na myśli towar handlowy a nie inwestycje w obiekty, których stan techniczny kwestionuję. W jakim stanie jest obiekt w którym pracujesz? Jeżeli stwierdzisz, że jest dobrze,, to spójrz choćby na toalety i pochwał się gdzie jest dobrze?

 • Dan 25.05.2020

  Alex - e-zakupy już są w Zielonej Górze sam korzystam od chyba 2 tygodni. Nawet dowożą wystarczy zamówić Zamów i Odbierz i wpisać w komentarzu swój adres i prośbę o dostawę TAXI. Koszt 6 zł plus 1,9 za km.

 • Pracownik 25.05.2020

  Do BHP .... chodzi mi głównie o to że Tesco doinwestowalo w ofertę bo teraz są naprawdę niezłe promocje... I ruch wiekszy się zrobił . Ale wiadomo zdarzają się narzekanie klientów Ale i pochwały za miła obsługę...Wystarczy być miłym dla klientów bo w tych czasach nieliczy się czy jest coś drogie albo tanie ..Ale wiadomo jedni wola Lidla drudzy wola biedronka zależy od gustu Pozdrawiam I miłego dnia życzę

 • BHP 25.05.2020

  Do Pracownik: podaj proszę adres Tesco, które zostało jak piszesz doinwestowane? W co konkretnie zainwestowano?

 • Były pracownik biedronki 24.05.2020

  Ja jestem tego zdania że Tesco I tak dba lepiej o pracowników niż w biedronce..I dziwie się dlaczemu klienci wybierają biedronke skoro tam dominują produkty marki własnej o najniższej jakości.....

 • Pracownik 24.05.2020

  Widać że Tesco dobrze zainwestowało w sklepy .I dużo promocji ostatnio na mięso I inne artykuły...I ruch się zrobił w ostatnim czasie zdecydowanie większy

 • Alex 23.05.2020

  Kiedy e-zakupy w Zielonej Górze?

 • Laura 23.05.2020

  ,, Tesco Polska to sieć 330 sklepów – supermarketów i hipermarketów kompaktowych – działająca na polskim rynku już od ponad 20 lat"" Ile było rok temu? Zgadujemy, ile będzie za rok? We Wrocławiu nie opłacało się, wszedł carrefour i im będzie się opłacało?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.