06.03.2017/11:49

Tesco ogranicza w Polsce biznes w internecie. Sieć planuje zwolnienia grupowe

NSZZ "Solidarność poinformowała, że sieć Tesco planuje zamkniecie dwóch supermarketów, a także sześciu lokalizacji, w których prowadzona jest usługa sprzedaży internetowej Tesco EZakupy. Efektem likwidacji sklepów i ograniczenia skali działalności w Internecie będą zwolnienia grupowe.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Pza9099 06.03.2017

    Trzeba zadać pytanie czy w miastach gdzie jest likwidowana opcja ezakupy to czy podobnie jak w Rzeszowie opcja zostanie ograniczona do "zamów i odbierz"??

  • Beengood_bee 06.03.2017

    Przykro patrzeć na upadek lidera. W połowie 2016 Tesco miało 50% udziału w egrocery i wówczas zapadły decyzja o zamknięciu 3 e-esklepow, teraz kolejne. W Tesco albo brakuje managerów z wizja albo straszliwie cashflow'u, albo jedno i drugie naraz. Zamykają co się da by tylko ciąć koszty doraźnie - coraz szybsza spirala w dół, bez perspektyw na poprawę i zainwestowanego kapexu. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.