20.04.2020/10:44

Tesco otwiera tymczasowe sklepy dla lekarzy i pielęgniarek

Sieć Tesco uruchomiła w Wielkiej Brytanii w lokalizacjach przyszpitalnych dwa sklepy dedykowane lekarzom i pielęgniarkom. Placówki ruszyły w Londynie oraz w Birmingham.

Sklepy będą działać tymczasowo (w formule tzw. pop-up stores), w trakcie pandemii koronawirusa. Placówki będą czynne przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W sklepach można kupić produkty pierwszej potrzeby, w tym żywność i artykuły higieniczne.

Placówki dedykowane są pracownikom National Health Service, czyli brytyjskiej służby zdrowia. Sklepy akceptują jedynie płatności kartą.

Jak donosi BBC, Tesco rozmawia już z przedstawicielami NHS na temat otwarcia podobnych sklepów w kolejnych lokalizacjach. Prawdopodobnie następne placówki sieci ruszą obok miejsc, w których stawiane będą szpitale tymczasowe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.