13.06.2018/14:34

Tesco podnosi wynagrodzenia pracownikom sklepów

To już druga zmiana wynagrodzeń w tym roku. W marcu firma wprowadziła podwyżkę w wysokości 100 zł brutto, zaś od lipca płace pracowników sklepów ponownie wzrosną, średnio o 130 zł.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Tomek1964 06.09.2018

  Tesco wkrótce nie będzie potrzebowało pracowników przy takim wzroście opłat za koszty dowozu w serwisie eTesco. Ja już zrezygnowałem...

 • Zawiedziona 12.07.2018

  Średnio 130 zł podwyżki ? A są i tacy co dostali 40 zł więcej , to raczej daleko do tej kwoty ? Obiecanki firmie wychodzą bardzo dobrze , gorzej z realizacją .

 • Tesco Gliwice 13.06.2018

  Pan Martin troszkę za późno się obudził najlepsi poodchodzili w ciągu ostatnich 3 miesięcy, poza tym 130zł to i tak śmieszna kwota kiedy pracownicy masowo przechodzą do Leroy Merlin gdzie zarobki na chwilę obecną są o 500zł na rękę wyższe.

 • Bel 13.06.2018

  Przestańcie .......... o tych podwyżkach bo nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. 2600 brutto obstawiam że to dla 'Warszawki', a w reszcie rejonów najniższa żeby firma odkuła się od tej zawrotnej kwoty jaką płacą w stolicy. Obstawiam też że w związku z 'podwyżką' poszukają oszczędności gdzie indziej. Ciekawe co pójdzie na pierwszy ogień: fundusz świadczeń socjalnych czy też zmniejszą ilości pracowników w marketach :P

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.